صفحه اصلی
درباره ما
آرشیو اخبار
تماس با ما
معرفی خدمات
درخواست حمل بار
نمایندگی ها
آگهی ها
مقررات حمل بار
اخبار
تماس با ما
انتخاب زبان

مدیرعامل راه آهن در نشست کمیته دائمی پیشگیری از بیماریهای واگیر راه آهن، وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا و همچنین اخبار مربوط به سلامت همکاران و خانواده آنها را مورد بررسی قرار داد.
به گزارش روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، «سعید رسولی» در این نشست بر لزوم تشدید نظارتها برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در شرکت راه آهن، شرکتهای حمل و نقل ریلی و قطارها تاکید کرد و گفت: تنها راه برون رفت از این وضعیت، رعایت کامل نکات بهداشتی توسط افراد، نظارت مستمر و بازرسی های منظم و جدی گرفتن اجرای دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با انتشار ویروس کرونا است.
در این نشست بر آموزش همکاران و خانواده آنها با استفاده از امکانات فضای مجازی و شبکه railtv به منظور مقابله با ویروس کرونا و استفاده از ماسک در قطارهای مسافری، کارکنان و تمام زیرمجموعه های راه آهن تاکید شد.
مقرر شد نظارت ها برای رعایت پروتکل های بهداشتی کما فی السابق به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد و با هرگونه عدم توجه به این مساله مهم در حوزه ریلی مقابله شود.
گفتنی است وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اقدامات شرکت راه آهن جمهوری اسلامی در رعایت پروتکل های بهداشتی در حوزه ریلی تقدیر کرده است
در این نشست مقرر شد همچنان مقابله با ویرس کرونا تا ریشه کن شدن آن بطور کامل در حوزه صنعت حمل ونقل ریلی پیگیری شود.

مدیرعامل راه آهن از رییس و اعضاء کمیته دائمی پیشگیری از بیماریهای واگیر راه آهن خواست، بطور منظم و هفتگی جلسات این کمیته را تشکیل و در مقابله با ویروس کرونا تصمیمات لازم را اتخاذ کرده و به اجرا گذاشته شود.

۱۳۹۹/۰۴/۰۱ ساعت ۱۵:۲۶ تعداد بازدید ۱۳۴۵