صفحه اصلی
درباره ما
آرشیو اخبار
تماس با ما
معرفی خدمات
درخواست حمل بار
نمایندگی ها
آگهی ها
مقررات حمل بار
اخبار
تماس با ما
انتخاب زبان

** تفاهم نامه حمل مرسولات پستی با قطار
به گزارش روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، در تفاهم نامه حمل مرسولات پستی بین شرکت راه آهن و شرکت ملی پست، که به امضای سعید رسولی مدیرعامل راه آهن و حسین نعمتی مدیرعامل شرکت پست رسید، طرفین مقرر کردند که برای ارایه خدمات پستی در برخی از ایستگاه های راه آهن و حمل محمولات پستی توسط ناوگان ریلی کشور با یکدیگرهمکاری کنند.

** تفاهم نامه احداث دهکده لجستیک قزوین
در تفاهم نامه ای دیگری که بین راه آهن جمهوری اسلامی ایران و استانداری قزوین به امضا رسید، طرفین توافق کردند که برای راه‌اندازی دهکده لجستیک در استان قزوین همکاریهای لازم را برای اخذ مجوزهای قانونی به عمل آورند و در خصوص جذب سرمایه گذار برای تامین مالی این پروژه بزرگ لجستیکی کشور در استان قزوین همکاری کنند.
این تفاهم نامه نیز توسط سعید رسولی مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی یاران و هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین و مهدی بخشنده نماینده اتاق بازرگانی استان قزوین به امضا رسید.

** تفاهم نامه ساخت پایانه تخلیه و بارگیری ریلی پارس آباد
در تفاهم نامه دیگری که بین شرکت راه آهن و استانداری اردبیل به امضا رسید دو طرف موافقت کردند، در انجام مطالعات و اخذ مجوزهای قانونی برای جذب سرمایه گذار و تامین مالی احداث و راه‌اندازی مرکز لجستیک ریلی پارس آباد با یکدیگرهمکاری کنند.
این تفاهم نامه را سعید رسولی مدیرعامل راه آهن و اکبر بهنامجو استاندار اردبیل امضا کردند.

** تفاهم نامه نصب وراه ندازی سیستم علائم الکتریکی محورریلی بافق - کرمان
در این تفاهم نامه، راه آهن جمهوری اسلامی ایران و شرکت صنایع الکترواپتیک صا ایران موافقت کردند طراحی، نصب و راه اندازی سیستم علائم الکتریکی محور ریلی بافق - کرمان توسط شرکت صا ایران انجام شود.
این تفاهم نامه توسط سعید رسولی معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل راه آهن و سید جواد رضایی مدیرعامل شرکت صنایع الکترواپتیک صا ایران امضا شد.

** تفاهم نامه همکاری در پروژه های ریلی با استفاده از فناوری اطلاعات
دراین تفاهم نامه که بین راه آهن جمهوری اسلامی ایران و شرکت صنایع الکترو اپتیک صا ایران به امضا رسید دو طرف موافقت کردند که در زمینه اجرای پروژه های ریلی کشور با استفاده از فناوریهای نوین و هوشمند سازی شبکه ریلی با یکدیگر همکاری کنند.
این تفاهم نامه نیز توسط سعید رسولی معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل راه آهن و سید جواد رضایی مدیرعامل شرکت صنایع الکترواپتیک صا ایران به امضا رسید.

لازم به ذکراست، همزمان با هفته گرامیداشت حمل و نقل، چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و لجستیک و صنایع وابسته با حضور وزیر راه و شهرسازی و تمام فعالان عرصه حمل و نقل ریلی، هوایی، دریایی و زمینی روز۲۴ آذرماه سال جاری درمصلی تهران آغاز بکارکرد و شامگاه روز ۲۶ آذر ماه به کار خود پایان داد.

 

۱۳۹۸/۰۹/۲۷ ساعت ۱۴:۳۹ تعداد بازدید ۹۴۵