صفحه اصلی
درباره ما
آرشیو اخبار
تماس با ما
معرفی خدمات
درخواست حمل بار
نمایندگی ها
آگهی ها
مقررات حمل بار
اخبار
تماس با ما
انتخاب زبان

ناوگان ریلی

 

واگن لبه بلند :
شرکت راه آهن حمل و نقل با دارا بودن 1917 دستگاه واگن لبه بلند با توان حمل حدود 5 میلیون تن انواع محمولات معدنی شامل سنگ آهن، گندله، کنستانتره، ذغال سنگ و ... در خطوط جمهوری اسلامی ایران جهت صاحبان کالا، فولادسازان و صادرکنندگان ارائه خدمات می نماید.


واگن مخزن دار :
شرکت راه آهن حمل و نقل دارای 587 دستگاه واگن مخزندار با توان حمل سالیانه یک میلیون تن محمولات سوختی می باشد. این نوع واگن ها جهت حمل فله ای محمولات نفتی و سیالات مورد استفاده قرار می گیرند. واگن های مخزندار شامل دو نوع کویل دار و ساده هستند. واگن های مخزندار کویل دار قابلیت گرمایش غیر مستقیم محمولات بارگیری شده را دارا می باشند که جهت تسریع در امر تخلیه مورد استفاده قرار می گیرند. 

 

لکوموتیو :

این شرکت در سال 1390 اقدام به خرید تعداد 21 دستگاه لکوموتیو نو از کشور چین اقدام نموده که توان قدرتی هر دستگاه معادل 5000 اسب می باشد. و با توجه به اینکه لکوموتیوها در اختیار راه آهن ج.ا.ا میباشند لذا این شرکت به اتفاق موسسه صندوق پس انداز راه آهن ج.ا.ا اقدام به ثبت شرکتی با نام «راه آهن کشش» اقدام نموده که تخصص اصلی شرکت مزبور فعالیت لکوموتیوها میباشد و 80 % از سهام شرکت فوق متعلق به شرکت راه آهن حمل و نقل میباشد، و کلیه لکوموتیوها با کادر فنی و مجرب در شرکت فوق فعالیت مینمایند.

۱۳۹۷/۰۹/۲۰ ساعت ۱۷:۳۴ تعداد بازدید ۱۲۸۰۲