صفحه اصلی
درباره ما
آرشیو اخبار
تماس با ما
معرفی خدمات
درخواست حمل بار
نمایندگی ها
آگهی ها
مقررات حمل بار
اخبار
تماس با ما
انتخاب زبان

استقبال شایسته از غرفه راه آهن حمل و نقل در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل، خدمات لجستیکی، تجهیزات و تکنولوژی های انبارداری روسیه(TransRussia ۲۰۲۳)

به گزارش روابط عمومی :

شرکت راه آهن حمل و نقل به همراه سایر شرکت های مؤسسه صندوق پس انداز کارکنان راه آهن ج.ا.ا در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل، خدمات لجستیکی، تجهیزات و تکنولوژی های انبار داری روسیه(Trans Russia ۲۰۲۳) که از تاریخ ۲۸ لغایت ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ در مسکو برگزار گردید حضوری فعال داشت به نحوی که علاوه بر توجه عموم بازدید کنندگان، مورد توجه آقای جلالی سفیر کشورمان نیز قرار گرفت.

در مدت زمان برگزاری این نمایشگاه و ضرورت معرفی هرچه بیشتر فعالیت های شرکت در بخش بین الملل، جلسات متعددی با مشتریان این حوزه با محوریت بارهای ترانزیتی، واردات و صادرات برگزار شد. همچنین نظر به موقعیت استراتژیک جغرافیایی و عبور کریدورهای بین المللی از داخل خاک ایران، نشست های راهبردی با تجار و بازرگانان علاقه مند حمل بار ریلی از کشورهای منطقه CIS، چین، روسیه به کشورهای ترکیه و حاشیه خلیج فارس نیز انجام شد.

 

 اهم دستاوردهای این نمایشگاه بین المللی به شرح ذیل است:

۱- به یمن حضور شایسته و بازدید کم نظیر مراجعین محترم از غرفه شرکت و نگاه ویژه سفیر ایران به این نمایشگاه، دیدار و استفاده از رهنمودهای ایشان در سفارت ایران در مسکو میسر شد.

۲- جلسه با صاحبان کالا از کشورهای روسیه، قزاقستان، چین، هند، آذربایجان و ارمنستان جهت برقراری مناسبات تجاری و استفاده بهینه از کریدورهای بین المللی عبوری از کشور ایران.

۳-  نشست کاربردی با شرکت های فورواردری و نمایندگان و مسئولین راه آهن های قزاقستان و بلاروس با محوریت ترانزیت ریلی کالا از خاک ایران.

۴-  توجه ویژه تجار به امکانات لجستیکی شرکت در جهت استفاده هرچه بیشتر از مزیت های مسیرهای ترانزیتی ایران و ارائه راهنمایی های لازم به جهت عملیاتی شدن ترانزیت کالا از مسیرهای مسکو، اورال و دریای عمان به کشورهای امارات متحده عربی و ... با نگاه صرفه اقتصادی حمل ریلی به سایر شقوق حمل و نقل.

۵-     جلسات تحکیم روابط و تشریک مساعی فی ما بین با شرکت" R.Z.D لجستیک روسیه" با دیدگاه توسعه بیشتر روابط تجاری.

۶-  دعوت از مدیران مجموعه جهت بازدید، تبادل اطلاعات و توسعه همکاری های بیشتر با سایر شرکت های ایرانی و خارجی حاضر در نمایشگاه از جمله شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، بهین ترابر آژور و ... .

۷-  ارائه راهنمایی ها لازم به علاقه مندان حمل بار ریلی و ترکیبی و نحوه و چگونگی انجام فرآیند امور گمرکی مربوطه به جهت رونق اقتصادی از طریق اهرم های صادرات و واردات کالا با نگاه تقویت ارتباطات و همبستگی بیشتر کشورهای منطقه .

یادآور می شود نظر به اهمیت این رویداد بین المللی، شرکت های راه آهن حمل و نقل و ترکیب حمل و نقل زیر مجموعه موسسه صندوق پس اندار کارکنان راه آهن، شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و چندین شرکت فعال در حوزه ترانزیت و لجستیک به همراه۴۳۰ شرکت از ۲۲ کشور جهان از جمله روسیه، چین، فنلاند، هند، هنگ‌کنگ، کره جنوبی، ترکیه، امارات متحده عربی، بلاروس، جمهوری آذربایجان، ازبکستان، صربستان و... در بخش های خدمات لجستیکی، فورواردری، حمل و نقل جاده‌ای، ریلی، هوایی، دریایی، بنادر، ترمینال‌ها، تجارت الکترونیک حضور فعال داشتند. 

۱۴۰۲/۰۲/۱۲ ساعت ۱۲:۲۹ تعداد بازدید ۳۶۳